Skip to content

Teisinis įspėjimas flowbird

 1. Leidėjas ir priimančioji įmonė
 2. Interneto svetainę skelbianti bendrovė:
  • MB Parkita. Stadiono g. 16, LT-92271 Klaipėda
  • Šios svetainės prieglobą teikia: Dr.Woe, Voorhelmstraat 25, 2012 ZM Haarlem, Nyderlandai
  1. Preambulė

  Flowbird yra internetinė mobilioji automobilių stovėjimo paslauga, kurią sukūrė ir prižiūri FLOWBIRD urban intelligence. Flowbird paslauga yra licencijuota MB Parkita (kaip licencijos turėtojui), platinančiai šią paslaugą.

  Šios svetainės tikslas yra supažindinti Jus su Flowbird mobiliąją automobilių stovėjimo paslauga. Naudojimasis šia svetaine reiškia, kad Jūs sutinkate laikytis toliau nurodytų Bendrųjų taisyklių ir sąlygų bei visų galiojančių įstatymų ir automobilių stovėjimo taisyklių.

  1. Informacija apie paslaugą

  Siūlomos paslaugos charakteristikos pateikiamos tik informaciniais tikslais. FLOWBIRD urban intelligence ar jos dukterinės įmonės (ir/ar jos licencijos turėtojas) bet kuriuo metu ir be išankstinio įspėjimo gali keisti šioje svetainėje esančią informaciją apie paslaugą. Informacija teikiama be jokių tiesioginių ar netiesioginių garantijų. Šioje svetainėje siūlomas paslaugas dažniausiai teikia mūsų platintojų tinklas. Visais atvejais šie platintojai yra įmonės, kurios yra atskiri juridiniai subjektai ir veikia savarankiškai ir nebendradarbiaujant viena su kita. Todėl Jums prieinant prie informacijos ar šių platintojų siūlomos paslaugos per hipersaitą, už informaciją, esančią jų svetainėse, yra visiškai atsakingos šios įmonės.

  1. Prieigos ir slaptažodžių valdymas

  Prie svetainės ar tam tikrų jos dalių galima prieiti naudojant FLOWBIRD urban intelligence  (ir/ar jos licencijos turėtojo) suteiktą prieigos kodą ir slaptažodį. Prieigos kodai ir slaptažodžiai yra konfidencialūs. Jūs esate atsakingi už jų naudojimo pasekmes. Taigi Jūs privalote imtis visų būtinų priemonių, kad užtikrintumėte Jums suteiktų prieigos kodų ir slaptažodžių saugumą ir konfidencialumą. Jūs įsipareigojate nedelsdamas pranešti MB Parkita apie bet kokį neteisėtą Jūsų prieigos kodo ir (arba) slaptažodžio naudojimą. Bet kuriuo metu galite pakeisti pradinį Jums suteiktą slaptažodį mūsų svetainėje. FLOWBIRD urban intelligence  (ir/ar jos licencijos turėtojas) pasilieka teisę sustabdyti Jūsų prieigą prie svetainės neteisėtos prieigos ar neteisėtos prieigos bandymo atveju. Prieigos sustabdymo atveju, FLOWBIRD urban intelligence arba mūsų vietinis atstovas informuos Jus apie tai nedelsiant.

  1. Asmens duomenų apsauga

  Apsilankius mūsų svetainėje Jums gali reikėti pateikti tam tikrą kiekį asmeninių duomenų apie save, kad galėtume geriau patenkinti Jūsų informacijos poreikius ir suprasti Jūsų lūkesčius, taip pat padėti jums maksimaliai išnaudoti mūsų svetainėje siūlomas paslaugas. Šie duomenys yra laikomi konfidencialiais ir yra skirti tik FLOWBIRD urban intelligence ar jos dukterinėms įmonėms arba licencijos turėtojams, taip pat partneriams ir nepriklausomiems platintojams analizės ir/ar tyrimų tikslais. Jūs turite teisę bet kuriuo metu prieiti prie, keisti, taisyti ir ištrinti su jumis susijusius duomenis susisiekdami su mumis naudojantis interneto svetainės „susisiekite su mumis“ puslapiu arba šiuo el. pašto adresu: info@parkita.lt

  1. Autorių teisės

  Visa svetainėje esanti informacija ar dokumentai, taip pat visi šiai svetainei sukurti elementai yra FLOWBIRD urban intelligence ar jos dukterinių įmonių arba licencijų turėtojų nuosavybė, arba jiems taikomos sutartos naudojimo, atgaminimo ir reprezentavimo teisės pastarųjų naudai. Informacija, dokumentai ar elementai yra saugomi autorių teisių ir panašių įstatymų, saugančių autorystę, nuo akimirkos, kai jie yra viešai prieinami svetainėje. Svetainėje esančių dokumentų kopijas galima daryti tik informaciniais tikslais ir tik vienkartiniais, griežtai asmeniniais tikslais. Niekam nesuteikiamos jokios licencijos ar teisės, išskyrus leidimą susipažinti su svetaine intelektinės nuosavybės teisių srityje. Dokumentus iš šios svetainės leidžiama dauginti tik informaciniais tikslais asmeniniam ir privačiam naudojimui: atgaminti ir naudoti kopijas kitiems tikslams yra aiškiai draudžiama ir tam reikalingas išankstinis aiškus FLOWBIRD urban intelligence leidimas. Visais atvejais leidžiamose bet kokios informacijos, esančios šioje svetainėje, kopijose turi būti nurodytas tinkamas šaltinis ir autorių teisės. Jei nenustatyta kitaip, šioje svetainėje nurodyti įmonių pavadinimai, logotipai, produktai ir prekės ženklai yra FLOWBIRD urban intelligence ar jos dukterinių įmonių arba licencijų turėtojų nuosavybė. Juos draudžiama naudoti be išankstinio rašytinio FLOWBIRD urban intelligence leidimo.

  Visi pranešimai, siunčiami FLOWBIRD urban intelligence ar jos dukterinėms įmonėms arba licencijos turėtojams per šią svetainę arba elektroniniu paštu, nėra laikomi konfidencialiais, ir FLOWBIRD urban intelligence ar jos dukterinės įmonės arba licencijos turėtojai gali laisvai juos atkurti, publikuoti ar naudoti bet kokiu kitu tikslu. Bet kokių pranešimų FLOWBIRD urban intelligence ar jos dukterinėms įmonėms arba licencijos turėtojams siuntėjas yra atsakingas už jų turinį ir juose esančią informaciją, ypač už jos tikslumą.

  Ši svetainė gerbia autorių teises. Visos šioje svetainėje atkurtų ar atskleistų saugomų kūrinių autorių teisės yra saugomos. Bet koks kūrinių naudojimas, išskyrus atgaminimą ir konsultavimą asmeniniam ir privačiam naudojimui, be išankstinio leidimo yra draudžiamas.

  1. Hipersaitai

  FLOWBIRD urban intelligence ir jos dukterinės įmonės ar licencijos turėtojai oficialiai neprisiima jokios atsakomybės už svetainių, į kurias jie siūlo nuorodas, turinį. Šios nuorodos šios svetainės vartotojams siūlomos kaip paslauga. Sprendimą aktyvuoti nuorodas priima tik svetainės vartotojai. Jei norite sukurti hipersaitą šioje svetainėje, turite gauti išankstinį rašytinį leidimą iš FLOWBIRD urban intelligence adresu: H.J.E. Wenckebachweg 80, 1114 AD Amsterdam-Duivendrecht, Nyderlandai, naudojantis interneto svetainės „Susisiekite su mumis“ puslapiu arba šiuo el. pašto adresu: flowbird@parkita.lt Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo spambotų. Norėdami jį pamatyti, turite įgalinti javascript.

  1. Atsakomybė

  Šioje svetainėje pateikiama informacija ir rekomendacijos („informacija“) yra teikiamos sąžiningai. Laikoma, kad ši informacija yra teisinga tuo metu, kai ją skaitote. Tačiau,  FLOWBIRD urban intelligence ir jos dukterinės įmonės bei licencijos turėtojai negarantuoja šios informacijos išsamumo ir tikslumo. Jūs visiškai prisiimate riziką, susijusią su pasitikėjimu informacija. Šiai nurodytų produktų ar paslaugų informacijai nesuteikiama nei aiški, nei numanoma garantija. Jokiomis aplinkybėmis FLOWBIRD urban intelligence ar jos dukterinės įmonės arba licencijos turėtojai neįsipareigoja atnaujinti ar taisyti šioje svetainėje skelbiamos informacijos. Be to, FLOWBIRD urban intelligence ar jos dukterinės įmonės arba licencijos turėtojai pasilieka teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo pakeisti arba taisyti savo svetainių turinį.

  Nepaisant visų pastangų, FLOWBIRD urban intelligence ir jos dukterinės įmonės arba licencijos turėtojai negali garantuoti, kad svetainėje nėra virusų, ir neprisiima jokios atsakomybės šiuo klausimu. Interneto vartotojai savo pačių apsaugai turi imtis būtinų priemonių, visų pirma, naudoti antivirusinę programinę įrangą, kad patikrintų visą informaciją, programinę įrangą ar dokumentus prieš juos atsisiunčiant.

  1. Taisyklių ir sąlygų atnaujinimai
  FLOWBIRD urban intelligence gali bet kada atnaujinti šias naudojimosi svetaine sąlygas. Todėl raginame Jus reguliariai peržiūrėti naujausias šiuo metu galiojančias naudojimosi svetaine sąlygas.
Skip to content