Skip to content

Apie „Flowbird“

Paukščių pulko skrydis, mitrus, nuolatiniame judesy. Kiekvienas paukštis darniai skrieja savo pulke. Sklandus ir bendras skrydis, kaip nuolatinė tėkmė, paskatino mus pasirinkti  „Flowbird“ kaip savo prekės pavadinimą. Tai simbolizuoja mūsų siekį padaryti parkavimą lengvesnį, saugesnį ir greitesnį, kartu maksimaliai padidinant efektyvumą ir suderinant srautus.

Miesto intelektas

„Flowbird“ prisideda prie viso pasaulio aplinkos gerinimo. Mes optimizuojame eismą, mažiname oro taršą siūlydami savo jutiklius, taip darome miestus saugesnius ir ekonomiškesnius. „Flowbird“ yra programinės įrangos platforma, kuri padeda vietos valdžios institucijoms įvertinti, stebėti ir valdyti judėjimą miestuose bei supaprastinti mokėjimus.

„Flowbird“ lengviausiu ir protingiausiu būdu palengvina mobilųjį automobilių parkavimą, naudojant paprastą ir saugų mokėjimo sprendimą, sukurtą tenkinti galutinio vartotojo poreikius. Patogus parkavimas naudojant „Flowbird“ programėlę. Sumokėkite už parkavimą telefonu, gaukite pranešimus apie artėjančią parkavimo pabaigą, pratęskite parkavimą negrįždami prie parkomato (dėmesio, laiko pratęsimo taisyklės įvairiose aikštelėse skiriasi).

Pagrindinės programos funkcijos yra:

  • Mobilieji mokėjimai išmaniuoju telefonu ar internetu
  • Parkavimo aikštelių užimtumo atvaizdavimas (pasirinktoms vietoms)
  • Automobilio paieška (tiems iš mūsų, kurie pamiršta, kur paliko stovėti automobilį)
  • Touch ID

Registracija „Flowbird“ yra nemokama: tiesiog susikurkite savo paskyrą programėlėje. Užsiregistravę galėsite parkuoti automobilį ir sumokėti už parkavimą bet kurioje aikštelėje, kur yra naudojama „Flowbird“ programėlė. Dėmesio: apmokėti naudojant „Flowbird“ galima ne visur, aikštelių sąrašą jūs rasite mūsų svetainėje.

Kaip naudotis programėle:

  • Sukurkite paskyrą
  • Pasirinkite transporto priemonės valstybinį numerį
  • Pasirinkite savo vietą žemėlapyje
  • Laikrodžio ratuku pasirinkite, kiek laiko norite parkuoti
  • Patvirtinkite savo mokėjimą

Mokėjimas naudojant „Flowbird“ yra ypač saugus. Jūsų duomenys yra saugūs, o mūsų mokėjimo apdorojimo procesas buvo sertifikuotas atlikus mokėjimo kortelių pramonės duomenų saugumo standartų atitikimo auditą trečiąja šalimi.

Naudojant „Flowbird“ parkavimas tampa lengvesnis, saugesnis ir greitesnis!

AppIcon

Įsidiekite „Flowbird“ skirtą „iOS“ ar „Android“ įrenginiams

Skip to content